Ve 2021 nově.

19.03.2021


Po mnoha peripetiích, se za výrazné pomoci lidí z ústředí Pionýra, podařilo přebrat od Romana Müllera jevíčský Pionýr a začít napravovat zjištěné a neřešené prohřešky.


Chtěli bychom, a jsem tomu rád, že se k tomuto kroku se mnou odhodlala i Kačka Smékalová, navázat na tradici skupiny i táborů tak, jak jsme ji poznali v našich dětských letech. Na pravidelnou činnost oddílu a setkávání, víkendové akce a táboření. Samozřejmě i na táborovou tradici a turistiku v Západních Tatrách.


Pro všechno tohle je zapotřebí obnovit funkčnost pionýrské skupiny s legálními, resp. legálně vedenými členy. Za několik měsíců, kdy se s celou situací seznamuji a po malých krocích ji řeším, vím, že to nebude úplně snadné. Budeme proto rádi, když se k nám připojíte, naše tradice k tomu vybízejí i vlastně trochu zavazují.


Měli jsme věci rozmyšlené poněkud jinak – chtěli jsme uspořádat setkání, na které měli být pozváni všichni z Vás, u k kterých tušíme a vnímáme zájem. Ale dlouhodobá omezení a určité právní problémy (způsobené bývalým vedoucím PS) nás omezují. Už však nelze „setkání“ odkládat, i kvůli případné přípravě tábora a startu práce s dětmi. Proto si Vás dovolí Kačka sezvat na online setkání v posledním březnovém týdnu. Probrat bych chtěl informaci o stavu PS a možné kroky do budoucnosti. Pro jakékoliv dotazy před tímto setkáním jsem k dispozici na telefonu 725 753 751 nebo emailu janecek-petr@seznam.cz. Kdykoliv.


Těším se na setkání, Petr


zpět
19.03.2021

Ve 2021 nově.

Po mnoha peripetiích, se za výrazné pomoci lidí z ústředí Pionýra, podařilo...

07.01.2019

Předání PS Jevíčko

V polovině prosince minulého roku proběhlo za účasti vedení organizace Pionýr...